Slide 1
Image is not available
dowiedz się więcej
o firmie
Slide 1
Image is not available
dowiedz się więcej
o firmie
previous arrow
next arrow

DYNAMICZNY ROZWÓJ

BT STAL jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży obróbki metali. W ramach naszej działalności świadczymy następujące usługi:
  • wykonywanie konstrukcji stalowych,
  • wykonywanie konstrukcji aluminiowych,
  • wykonywanie konstrukcji nierdzewnych,
  • prefabrykacja oraz obróbka pod offshore,
  • remonty jednostek pływających,
  • cięcie plazmowe i tlenowe CNC blach oraz profili.
Pod naszymi skrzydłami znajdują się ludzie, których aktywna działalność na rynku na przestrzeni lat zaowocowała nie tylko dużą ilością kontaktów branżowych w Polsce i zagranicą, ale również znakomicie wpłynęła na zaznajomienie się ze specyfiką i potrzebami branży. Wszystkie powierzone nam zadania realizujemy z najwyższą starannością, tak by sprostać najbardziej wyszukanym wymaganiom klientów.
Image
Image

NAJNOWOCZEŚNIEJSZE TECHNOLOGIE

Przecinarka sterowana STIGAL PROMASTER 3D z agregatem plazmowym CEBORA PROF 255 HQC, to nowatorska przecinarka sterowana, przeznaczona do kształtowego cięcia blach z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii plazmowych i tlenowych. Innowacyjne rozwiązania techniczne gwarantują najwyższą jakość oraz precyzję obrabianych elementów. Uzyskano przy tym krótszy czas cięcia, w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań.

Na przecinarkę STIGAL PROMASTER 3D składają się urządzenia najnowszej generacji. Wyróżnia ją stalowy układ jezdny osłonięty ceownikiem hutniczym połączony z najlżejszym, a przy tym wysoce wytrzymałym, portalem żebrowym. Rozwiązanie to gwarantuje wysoką sztywność, przyspieszenia i doskonałe odwzorowanie kształtu ciętych detali w całym procesie.

KOMPLEKSOWE USŁUGI

Firma ma stałych kooperantów, dzięki czemu jest w stanie zaoferować kompleksowe usługi polegające na budowie, przebudowie lub naprawie statków handlowych z własnym napędem lub pływających i ruchomych konstrukcji morskich. Partnerska współpraca daje możliwość konkurowania na rynku europejskim z innymi większymi podmiotami zajmującymi się budową, przebudową statków, konstrukcjami offshore.
Image

Gdańska 36,
70-660, Szczecin, PL

biuro@btstal.com

+48 695 62 88 00

Szybkie menu

Polityka prywatności

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych na naszej stronie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.